Program ochrony życia i zdrowia dla środowiska adwokackiego i radcowego

Środowisko adwokackie i radcowskie wynegocjowało dla Ciebie i Twoich bliskich korzystne warunki ubezpieczenia na życie.
W gronie specjalistów szukaliśmy najlepszych rozwiązań, które pomogą zabezpieczyć Twoje życie i zdrowie. Jeżeli posiadasz obecnie ubezpieczenie na życie, porównaj warunki z poniższą propozycją. Dla wielu nasze rozwiązanie okazało się atrakcyjniejsze.

Ubezpieczenie nie zastępuje ubezpieczenia OC zawodowego. Ubezpieczenie jest dobrowolne, ma za zadanie utrzymać standard życia i pokryć środki na prywatne leczenie, w przypadku choroby lub po wypadku. Na własnej działalności Twoje dochody znacznie spadną, jeśli przez kilka tygodni nie będziesz mógł pracować. Polisa ma zadbać o Twoje finanse, dzięki czemu Ty będziesz mógł skupić się na tym co najważniejsze

Jak przystąpić do programu?

 • zapoznaj się z propozycją ubezpieczenia (zakres, warunki),
 • wyślij zgłoszenie na naszej stronie lub wyślij maila do naszej kancelarii (biuro@majorbroker.pl)
 • prześlemy Tobie wymagane dokumenty do przystąpienia, wypełnij je i odeślij mailem,
 • nadamy Tobie indywidualny numer konta płatności składek,
 • po opłaceniu składki otrzymasz indywidualny certyfikat przystąpienia z potwierdzeniem warunków wybranego przez siebie wariantu ochrony.

Dla kogo jest program?

 • adwokat, radca prawny (wykonujący zawód),
 • prawnik kancelarii,
 • aplikant
 • członkowie rodziny (małżonkowie, dorosłe dzieci, partnerzy życiowi).

Jestem zainteresowany programem
Chcę otrzymać link i hasło do przystąpienia do umowy


  captcha

  * Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w temacie programu.

  Pobierz pliki

  Dlaczego tak ważne jest ubezpieczenie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą?

  Kiedy w wyniku choroby czy wypadku, nie będziesz mógł wykonywać swojej pracy, koszty nie znikną. Środki finansowe mają pomóc pokryć wydatki na leczenie (np. prywatne konsultacje lekarskie czy zakup leków), a także utrzymać obecny standard życia. W przypadku poważnych zdarzeń świadczenia kumulują się, dzięki czemu możesz otrzymać znaczące wsparcie finansowe, w momencie kiedy go najbardziej potrzebujesz. Kwota może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.
  Dodatkowo ubezpieczenie na życie chroni Twoich bliskich do wysokości świadczeń w polisie (nawet do 280 000 zł za śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego w pracy- wariant PLUS). Są to świadczenia, które otrzymuje osoba wskazana w polisie i wówczas
  nie wchodzą one w masę spadkową (uposażony nie zapłaci podatku dochodowego ani spadkowego od otrzymanych świadczeń).

  Od kiedy obowiązuje umowa?

  Umowy obowiązują od 1- go dnia każdego miesiąca kalendarzowego, tj. 1 stycznia, 1 lutego, 1 marca etc. Jeżeli chcesz przystąpić do ochrony od np. 1 stycznia, pamiętaj, aby wysłać swoją deklarację przystąpienia maksymalnie do 20-go grudnia na adres (aleksandra.krakowiak@majorbroker.pl). Musimy mieć czas, aby zarejestrować Twoją deklarację oraz nadać indywidualny numer konta do płatności składek.

  Mam już ubezpieczenie grupowe (indywidualną kontynuację lub inną polisę)…

  Zachęcamy do porównania obecnie posiadanych warunków ubezpieczenia, ponieważ często okazuje się, że nasz program posiada atrakcyjniejsze warunki. Nie tylko kwoty świadczenia mają znaczenie, ale i katalogi poważnych zachorowań czy operacji chirurgicznych, zasięg terytorialny placówek medycznych, po pobycie, w których otrzymają Państwo świadczenie. Wykluczenia odpowiedzialności zawarte w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia mają znaczący wpływ na zakres posiadanej ochrony.
  Osoby, które odbyły staż w innym ubezpieczeniu, mogą przystąpić do niniejszego programu bez okresów karencji na zakres umów, które obowiązywały u poprzedniego ubezpieczyciela. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie na podstawie przesłanego certyfikatu ochrony w innym programie.

  Jak długo trwa umowa (przez jaki okres czasu muszę opłacać składki)?

  Ubezpieczenia grupowe dają bardzo dużą swobodę ubezpieczonemu. Ty decydujesz kiedy przystąpić (zawsze z 1 dniem miesiąca kalendarzowego) i kiedy wystąpić z ubezpieczenia (zawsze z ostatnim dniem miesiąca kalendarzowego po przekazaniu takiej informacji do opiekuna programu). Przystąpienie nie obliguje do konieczności opłacania składek przez rok, płacimy tylko za okres, w których chcemy, aby była świadczona ochrona.

  Masz pytanie, napisz: biuro@majorbroker.pl. Kontakt z naszej strony nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych.