O nas

Spółka Major  reprezentuje interesy Klientów w relacjach z zakładami ubezpieczeń. Bierze aktywny udział w procesie negocjowania warunków ubezpieczeniowych, polis ubezpieczeniowych oraz rozliczania i zaspokajania roszczeń. Pracujący w spółce eksperci specjalizują się w rozpoznawaniu ryzyka ubezpieczeniowego, są doskonale zorientowani w obowiązującym ustawodawstwie oraz rodzajach zagrożeń występujących w danej branży. Posiadają niezbędne doświadczenie, pozwalające dobierać programy ubezpieczeniowe do potrzeb klientów. Wyróżnia nas pełna wiedza dotycząca rynku i sytuacji finansowej zakładów ubezpieczeniowych. Współpracujemy tylko z pewnymi partnerami, których wiarygodność i stabilność na rynku została przez nas zweryfikowana.

Szczegółowy zakres naszych usług obejmuje:
– wnikliwą analizę sytuacji Klienta
– pomoc w doborze programu ubezpieczeniowego
– likwidację szkód
– porady prawne
– doradztwo w zakresie ubezpieczeń
– poszukiwanie niestandardowych rozwiązańNa każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na:
– merytoryczne wsparcie
– wiedzę i pomoc naszych specjalistów
– najwyższy poziom obsługi prawnej
– wysokie kwalifikacje naszych doradców
– dokładność świadczonych usług
– szybkość działania
– rzetelność

Nasze usługi kierujemy do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych. Zawsze dążymy do pełnej satysfakcji naszego klienta, nasze działania mają na celu dobór zindywidualizowanych, elastycznych rozwiązań, programów ubezpieczeniowych, dostosowanych do oczekiwań naszego Klienta.

 broker poznań
W dniu 12 marca 2012 roku otrzymaliśmy od Komisji Nadzoru Finansowego zezwolenie na wykonywanie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń. Cały dokument można obejrzeć tutaj.