Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń

Prowadzisz budowę, masz firmę budowlaną, wynajmujesz urządzenia i maszyny budowlane? Oczywistą sprawą jest konieczność ubezpieczenia posiadanychmaszyn i urządzeń od uszkodzeń, jakie posiadasz w Firmie. Major Broker oferuje kompleksowe, najnowocześniejsze na rynku rozwiązania dla tej branży.

ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń

Co nas wyróżnia? Ubezpieczamy od tzw. wszystkich ryzyk (all risk) – również od szkód spowodowanych przez operatorów maszyn i urządzeń budowlanych, spowodowanych na budowie i w ruchu drogowym. O tym ostatnim Klienci nie zawsze pamiętają przy wyborze oferty. Dotyczy to zarówno pojazdów samojezdnych, jak i tych transportowanych na lawetach. Nasze ubezpieczenia sprzętu obejmują swym zasięgiem zdarzenia na terenie Polski, ale również poza nią. Polisy obejmują Klientów świadczących usługi budowlane i wypożyczenie maszyny i urządzenia poza granice kraju – do krajów Unii Europejskiej i na tereny poszerzone np. o państwa skandynawskie.

Ubezpieczenia maszyn w ofercie Major Broker są akceptowane przez firmy leasingowe. Staramy się również dostosowywać roczne zużycie techniczne do rodzajów poszczególnych maszyn i ich przeznaczenia. To nowatorskie podejście do amortyzacji na rynku.

W obecnie oferowanych przez rynek ryzykach ubezpieczeniowych, związanych z branżą budowlaną korzystny jest dla Klientów zakup polis zawierających w swoim zakresie ryzyka casco i ryzyka budowlane zamiast standardowych polis AC. W zakresie podstawowej umowy ubezpieczenia mamy także montaż i demontaż oraz transport maszyn i urządzeń do serwisu. Polisy w ofercie Major Broker zabezpieczają sprzęt pracujący w nietypowych miejscach i sytuacjach – np. dźwigi pracujące na barkach. Oprócz ofert ze standardowym zakresem mamy możliwość rozszerzenia odpowiedzialności ubezpieczeniowej o np. posprzątanie po szkodzie, rażące niedbalstwo, które szkodę spowodowało i o wspomniane już prace na sprzęcie pływającym.

Zakup ochrony w Major Broker gwarantuje również posiadanie dedykowanego, wyznaczonego przez Firmę, likwidatora ewentualnych szkód. Są to osoby z wykształceniem inżynieryjnym i doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Pomogą przebrnąć Klientowi przez zawiłości procedur likwidacji szkód w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Bezpośredni kontakt z taką osobą zagwarantowany jest zapisami umowy między Klientem, a Major Broker. Jest to niewątpliwie ogromna wartość dodana, którą Klienci doceniają w przypadku zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Zapytaj nas o warunki współpracy. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą z możliwych rynkowo ofert. Nie zapomnimy o żadnym istotnym dla Ciebie obszarze w zakresie ochrony sprzętu budowlanego. Obejmiemy Cię opieką posprzedażową, zapewniając świetny serwis w całym okresie ubezpieczenia sprzętu.

Skontaktuj się z nami!

Ryszard Kulik 607 222 601
Jakub Bandosz 535 100 420 
Adres e-mail: biuro@majorbroker.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości

captcha

These communities are full of writers, both novices and pros, and you may essay writing interact together and become friends.

Personal statement assistance is that which people desire if they would care to become in to a law faculty

It is very vital to generate the declaration intriguing and simple to comprehend. It must not be overly brief or long. On personal statements help average, it must really be no more than 1 webpage, A4 type format. It is likewise perhaps not necessarily an simple task to adhere to the rules to get the last program.