Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń

Prowadzisz budowę, masz firmę budowlaną, wynajmujesz urządzenia i maszyny budowlane? Oczywistą sprawą jest konieczność ubezpieczenia posiadanychmaszyn i urządzeń od uszkodzeń, jakie posiadasz w Firmie. Major Broker oferuje kompleksowe, najnowocześniejsze na rynku rozwiązania dla tej branży.

ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń

Co nas wyróżnia? Ubezpieczamy od tzw. wszystkich ryzyk (all risk) – również od szkód spowodowanych przez operatorów maszyn i urządzeń budowlanych, spowodowanych na budowie i w ruchu drogowym. O tym ostatnim Klienci nie zawsze pamiętają przy wyborze oferty. Dotyczy to zarówno pojazdów samojezdnych, jak i tych transportowanych na lawetach. Nasze ubezpieczenia sprzętu obejmują swym zasięgiem zdarzenia na terenie Polski, ale również poza nią. Polisy obejmują Klientów świadczących usługi budowlane i wypożyczenie maszyny i urządzenia poza granice kraju – do krajów Unii Europejskiej i na tereny poszerzone np. o państwa skandynawskie.

Ubezpieczenia maszyn w ofercie Major Broker są akceptowane przez firmy leasingowe. Staramy się również dostosowywać roczne zużycie techniczne do rodzajów poszczególnych maszyn i ich przeznaczenia. To nowatorskie podejście do amortyzacji na rynku.

W obecnie oferowanych przez rynek ryzykach ubezpieczeniowych, związanych z branżą budowlaną korzystny jest dla Klientów zakup polis zawierających w swoim zakresie ryzyka casco i ryzyka budowlane zamiast standardowych polis AC. W zakresie podstawowej umowy ubezpieczenia mamy także montaż i demontaż oraz transport maszyn i urządzeń do serwisu. Polisy w ofercie Major Broker zabezpieczają sprzęt pracujący w nietypowych miejscach i sytuacjach – np. dźwigi pracujące na barkach. Oprócz ofert ze standardowym zakresem mamy możliwość rozszerzenia odpowiedzialności ubezpieczeniowej o np. posprzątanie po szkodzie, rażące niedbalstwo, które szkodę spowodowało i o wspomniane już prace na sprzęcie pływającym.

Zakup ochrony w Major Broker gwarantuje również posiadanie dedykowanego, wyznaczonego przez Firmę, likwidatora ewentualnych szkód. Są to osoby z wykształceniem inżynieryjnym i doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Pomogą przebrnąć Klientowi przez zawiłości procedur likwidacji szkód w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Bezpośredni kontakt z taką osobą zagwarantowany jest zapisami umowy między Klientem, a Major Broker. Jest to niewątpliwie ogromna wartość dodana, którą Klienci doceniają w przypadku zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Zapytaj nas o warunki współpracy. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą z możliwych rynkowo ofert. Nie zapomnimy o żadnym istotnym dla Ciebie obszarze w zakresie ochrony sprzętu budowlanego. Obejmiemy Cię opieką posprzedażową, zapewniając świetny serwis w całym okresie ubezpieczenia sprzętu.

Skontaktuj się z nami!

Ryszard Kulik 607 222 601
Jakub Bandosz 535 100 420 
Adres e-mail: biuro@majorbroker.pl


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu (wymagane)

    Treść wiadomości

    captcha